Hikayemiz

Tuna Dikim Evi BIO

HAYALLERİNİZDEKİ TASARIMLARI ÜRETİYORUZ

Tuna Dikimevi & Moda Tasarım ‘BY Zehra Tuna’ olarak 2013 yılından beri hizmet verdiğimiz Bursa’dan; Dünya’nın dört bir yanına özel dikim tasarımlarımızı ulaştırıp müşterilerimizi memnun ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

Uzman ve tecrübeli ekibimizle, hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürüyoruz. Kendi masalınızı yazmak istiyorsanız sizi de kesinlikle bekliyoruz.

‘Gelinlerimizin’ hayalindeki gelinliğini kimseye anlatamadığı dönemde, ‘Sünnet Annelerimizin’ telaşe içerisinde olduğu anlarında, ‘After Party’sinde gecenin en büyüleyicisi olmak isteyenlere ve ‘Mezuniyetinde’ bütün gözlerin üstünde olmasını isteyen kızlarımızın yanında; Zehra Hanım’ın profesyonelliği ve samimiyetiyle kendi evinizde ‘Özel Dikim’ yapılıyor olarak hissedeceksiniz.

Hikayemiz
Vizyon ve Misyonumuz
Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Tuna Dikimevi & Moda Tasarım 'BY Zehra Tuna', gelinlik, abiye ve özel dikim tasarımları alanında dünya çapında tanınan ve tercih edilen bir marka olmayı hedefliyor. Müşterilerimize hayallerindeki kıyafetleri özel olarak tasarlayarak, onların özel anlarını unutulmaz kılmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını ve hayallerini anlamak ve bu doğrultuda özel dikim tasarımlar sunarak onları memnun etmek ve mutlu etmektedir. Tecrübeli ekibimizle birlikte, en yüksek kalitede kumaşlar ve işçilik kullanarak her müşterimizin özel anlarını özel kılmayı amaçlıyoruz. Profesyonellik ve samimiyetimizle, her müşterimizi kendi evinde özel dikim yapılmış gibi hissettirmeyi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve en özel anlarını paylaşmak bizim için bir ayrıcalıktır.

Randevu Al

HAYALİNİZDEKİ GELİNLİĞİ BİRLİKTE TASARLAYALIM

Randevu Oluştur